Çarşamba , 20 Mart 2019
Sponsorlu Baglantilar

Herbalist Tarkan Güveloğlundan Sedef Hastalığına Bitkisel Çözüm

Sedef hastalığı çok yaygın bir cilt hastalığı olmasına rağmen kesin çözümü bulunamamış bir hastalık. Sedef hastalığı genellikle hassas, herşeyi kendine dert edinen ve tüm sıkıntılarını içine atan kişilerde görülen bir hastalık. Tüm dünyada sedef hastalığıyla ilgili olarak araştırmalar sürerken Herbalist Tarkan Güveloğlu tam bir devrim yarattı ve sedef hastalığına iyi gelecek bitkisel bir formül buldu.
Herbalist Tarkan Güveloğlu na sık sorulan sorular:

Soru: Doktorlar tarafından sedef lezyonlarının iyileşse bile birkaç gün veya birkaç hafta sonra tekrar çıkabileceği belirtiliyor, siz bu konuda ne diyorsunuz? Cevap: Doktorunuzun dediği doğrudur. Doktorunuzun önerdiği klasik kremler ve losyonlarla iyileşse bile maalesef tekrar çıkıyor. Doktorlar görevini doğru bir şekilde yapıp, doğru teşhis koydukları halde reçetesine yazabileceği etkili bir ilaç olmadığı için maalesef çaresiz kalmaktadır. Klasik kremleri yazmaktadır. Her zaman söylediğim gibi sedef hastalığı ciltte oluşan bir hastalık olmasına rağmen sinirsel kökenli bir hastalıktır. O yüzden tedavisi sadece dıştan olamaz. Önerdiğim tedavi şeklinde asıl etkiyi yapan maddeler içilmesi gereken saf bitki özleridir. Bu şekilde iyileşme kalıcı olmaktadır.
Soru: Biz daha önce de birçok bitki çayı, macun, aloe vera vs. kullandık, balıklı göller dahil birçok kaplıcaya gittik hiçbir netice alamadık. Paramızı ve umudumuzu kaybettik. Yine aynı duruma düşmekten korkuyoruz. Cevap: Sedef hastalığı elbette birkaç bitki çayı ve macun gibi karışımlarla iyileşemez. O kadar kolay bir hastalık değildir. Bu tedavinin farkı damla halinde içilerek kullanılan saf bitki özleri olmasıdır. Dünyada bir örneği yoktur. Uzun yıllar yapılmış çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılmış bize ait bir buluştur. Daha önce bana başvuran birçok sedefli hasta da zaten sizin gibi bitkiler dahil her yöntemi denemiş ve fayda görememiş insanlar idi. Sitede örneklerini okuduğunu ve resimlerini gördüğünüz gibi iyileştiler. Üstelik o gördüğünüz kişiler fayda gören yüzlerce insandan sadece birkaç tanesidir.
Soru: Önerdiğiniz tedavi şeklinin herhangi bir zararı var mı? Cevap: Endişenizde haklısınız. Halk arasında söylendiği gibi doğal olan her madde zararsız değildir. Bilinçsiz kullanıldığında birçok bitki zararlı hale gelebilir. Fakat sedef hastalığında önerdiğim terkip kişiye özel hazırlandığı için herhangi bir zararı kesinlikle olmamaktadır. Kişinin yaşına ve başka bir hastalığı (tansiyon, şeker vs) olup olmadığına göre o kişiye uygun terkip hazırlanmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir zararı olmamaktadır. Çocuklar bile kullanabilmektedir. Sadece tedbir amacı ile hamilelerin kullanmasını uygun görmüyorum.
Soru: Tedavi süresi ne kadar sürmektedir? Cevap: Tedavi süresi 2 aylık dönemler halinde en fazla 6 ay sürmektedir. 8 aya uzadığı çok nadiren görülmektedir. Teşekkür maillerinde de okuduğunuz gibi bazı kişilerde ilk 2 ayda tamamen iyileşme görüldüğü gibi bazılarında da 4 veya 6 ay sürmektedir. Ortalama iyileşme süreci 4 aydır.
SEDEF HASTALARINA TARKAN GÜVELOĞLUNDAN PERHİZ ÖNERİSİ
Gördüğümüz kadarıyla çay, kahve, sigara, alkol, kola, ağır yağlı yiyecekler, hayvansal yağlar, acı, turşu, kırmızı etler sedefin artmasına sebep olmaktadır. Bu saydığımız yiyecekler sinir sistemini aşırı uyarıcı etkiye sahip ve karaciğeri yoran maddelerdir. Sedef bir karaciğer rahatsızlığı değildir. Fakat karaciğeri yoran yiyecekler bu rahatsızlığın artmasına sebep olmaktadır.


Bir yorum

 1. SEDEF HASTALIĞINA EN SAĞLIKLI ÇÖZÜM..
  ARKADAŞLAR KİMSE BOŞUNA PARA HARCAMASIN AYLIK 15 TL MASRAFLA SAĞLIKLI VE DOĞAL ÇÖZÜM.BEN 5 YILDIR SEDEF HASTASIYIM.VÜCÜDUMDA YAYGIN OLARAK VAR BAŞIMDA,KOLLARIMDA,BACAKLARIMDA VE SIRTLARIMDA. ÇOK ÇARE ARADIM HEM TIPDA HEMDE BİTKİSEL OLARAK VE HEM PİSİKOLOJİK OLARAK HEMDE MADDİ OLARAK ÜZÜLDÜM.EN SON ÇAREYİ ŞU BASİT ÇÖZÜMDE BULDUM.YAKLAŞI 4 AYDIR KULLANIYORUM NERDEYSE YOK OLDU DİYEBİLİRİM.YANİ BENİM İÇİN SONUÇ MÜKEMMEL GEÇMESEDE BU ŞEKİL KALSA BENİM İÇİN SÜPER..
  KULLANACAĞINIZ OTLAR:
  1-ŞEHTARE OTU AKTARDA 1,5 TL
  2-BALLIBABA OTU AKTARDA 1,5 TL
  KULLANIŞ ŞEKLİ :
  ŞEHTARE OTUNU SABAH AKŞAM BALLIBABA OTUNU GECE 23:00 DA HEPSİ BU

  NASIL KULLANACAKSINIZ BİR SU BARDAĞI KAYNAR SUYA BİR TUTAM VEYA BİR ÇORBA KAŞIĞI OTU KOYACAĞIZ 10-15 DK DEMLENMESİNİ BEKLEYİN DAHA SONRA İÇİN HEPSİ BU AÇ YADA TOK FARK ETMEZ
  DÜZENLİ KULLANIRSANIZ 1-2 AYDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.
  BİRDE BOL BOL ENGİNAR YİYİN YADA ENGİNAR SUYU VAR SABAH AKŞAM İÇİN BEN ENGİNAR SUYU İÇİYORUM AKRATDA 10 TL ENGİNAR SUYUNU ÇAYBARDAĞIN 1/4 KOYUN ÜSTÜNE SU YADA MEYVA SUYU DOLDURUP İÇE BİLİRSİNİZ.
  ARKADAŞLAR BENİM YEMEDİKLERİM
  YUMURTA,DOMATES,AYÇEKİRDEĞİ(ÇİĞDEM),ÇİLEK,PORTAKAL VB KOLA,FANTA,SODA YANİ ASİTLİ İÇEÇEKLER.
  ASLINDA ARA ARA BEN BUNLARDAN YİYİP İÇİYORUM NE YAPALIM NEFİS İŞTE
  İNŞALLAH SİZDE ŞİFA BULURSUNUZ.
  DENEMEKTE FAYDA VAR TAMAMEN ZARARSIZ VE DOĞAL

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam