Perşembe , 21 Kasım 2019
Kategori Arşivi:

Cilt Bakımı

El ve Ayak Bakımının Önemi

Elleriniz ve ayaklarınız hem kışın soğuğa hem de yazın sıcağa en çok maruz kalan organlarınızdandır. Ellerinize ve ayaklarınıza bakım yapmayı ihmal etmemelisiniz. Yaşınızı yüzümüz daha çok elleriniz ve ayaklarınız ele verir. Hem sağlıklı el ve ayaklarınız olması için hem de güzellik için bakım şarttır. Bunun yanı sıra ara ara yapılan diyetler vitaminsiz kalmanıza el ve ayak ... Devamını Oku »

Sivilce Nasıl Geçer?

Hemen hemen herkes sabah kalktığında elini yüzünü yıkarken aynaya bakar ve yüzlerinde bu ufak noktacıkları görebilir.Tabiki bu durumdan rahatsız olmayanımız yoktur.Genelde ergenlik çağında görülen bu sivilceler gençlerin korkulu rüyaları olmakta.Peki bu sivilcelerden nasıl kurtulabilirz. Bu makalemizde bu konuya değineceğiz. Maddeler halin sivilceden kurtulma yöntemlerini sıralarsak: Devamını Oku »

Koltuk Altı Kararması

Koltuk Altı Kararması, çoğu kadının ve erkeğin ortak sorunu gibi birşey, Halk arasında Koltuk Altı Esmerleşmesi veya Koltuk Altı Siyahlaşması diye de geçiyor bu sorun. Koltuk Altının Kararmasının çok çeşitli sebepleri olabiliyor, genelde terlemeden kaynaklı PH değişiminden dolayı, kararma oluyor. Sizlere bu konu altında vereceğimiz doğal bir çözümle Koltuk Altı Kararması ... Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam