Perşembe , 21 Kasım 2019
Kategori Arşivi:

Diş Sağlığı

Diş Lekelerine Çözüm

Diş Lekelerine Çözüm konusundaki araştırmamızı Sağlıkcınız.Net ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz. Kahve, sigara çay ve bazı etkenler dişlerde can sıkıcı Diş Lekelerine neden olmaktadır. Bu lekelerden Bleaching yöntemi ile kurtulunabilineceği gibi Diş Lekelerine Bitkisel Çözüm Yöntemi ile  ile de bu lekelerden kurtulabilirsiniz.. Devamını Oku »

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Gülümsemelerinizde sizlerde bembeyaz parlak dişler istersiniz. Gülümserken dişlerinizi saklamak yerine rahatça gülüp kahkahalar atmak hiçte zor değil. Evinizde kolayca uygulayabileceğiniz pratik yöntemleri size sunuyoruz. Bu konu altından Doğal Diş Beyazlatma Yöntemlerine ve Diş Beyazlatma için uygulanan diğer yöntemlere ulaşabilirsiniz.. Devamını Oku »

Diş Beyazlatma

Doğal diş rengi kişiden kişiye değişiklik gösterir.Aynı kişide ağız içersinde farklı bölgelerde değişiklik gösterebilir.Doğal diş renginde en önemli faktörlerden birisi ten rengidir.Dişlerin rengi ten rengi ile doğru orantılıdır.Doğal sebepler dışında dişlerin rengini kaybetmesinde en önemli faktör yiyip,içilen maddelerdir.İçersinde renklendirici bulunan içecekler(vişne suyu,kırmızı şarap,nar suyu) , içeriğinde kafein içeren içecekler(çay,kahve,kola) , kullanılan ilaçlar(antibiyotik,ağrı kesici) , sigara ... Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam