Perşembe , 14 Kasım 2019
Kategori Arşivi:

Estetik

Selülitin ve Doğal Çözümler

Doğal ürün deyince eskiden sadece bedensel rahatsızlıklar akla gelirdi. Oysa şimdi doğal ve bitkisel ürünler her yerde, her alanda kullanılıyor. Örneğin; estetik ve güzellikte artık doğal ürünler hayli ilgi görüyor. Nasıl görmesin ki?.. Bazen kırışıklardan kurtulmak için sürülen bir krem bile, insanın hayatını kabusa çevirebiliyor. İşte “Be Night Recovery Serum” adlı kremi kullanıp uykuya dalan, Amerikalı manken Catherine King’in başına gelenler: Bu ünlü mankenin yüzü, ... Devamını Oku »

En zor estetik ameliyat hangisi?

Modern yaşamın gerekliliklerine uyan estetik ameliyatlar sanıldığı kadar kolay yapılamıyor. Kadınların estetik işlemler konusundaki tercihleri uzun yıllar boyunca beğendikleri sanatçıların tercihlerinin kendilerine uygulanması yönünde oldu. Özellikle de genç kadınlar ellerinde beğendikleri ünlünün estetikli fotoğrafıyla gelerek aynısının kendilerine de uygulanmasını istiyordu. Ancak günümüzde artık “estetik gibi görünmeyen estetik” modası var. International Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Mithat Ulay, hastanın istek ve ... Devamını Oku »

Estetik burun için artık ağrı çekmenize gerek yok

Estetik burun için artık ağrı çekmenize gerek yok Burun estetiği ameliyatları patladı! Doç. Tuğrul Maral`a göre; burun estetiğine gösterilen ilginin en önemli nedeni geliştirilen ağrısız ve kolay teknikler: Burun içindeki eğriliklerin estetikle birlikte tek bir ameliyatta düzeltilebilmesi talebi de artırdı. Ayrıca artık iri tamponların kullanılmaması, ameliyat sonrası ağrının olmaması da burun estetiği korkusunu tamamen bitirdi.. Anadolu Sağlık Merkezi Plastik, Rekonstrüktif ... Devamını Oku »

Yüz gerdirme için50 botoks için 30yaş estetiği

Yüz gerdirme için50 botoks için 30yaş estetiği Estetik yaşı artık 20`lerin altına kadar düştü ve 60`lı yaşların üzerine çıktı. Doç. Dr. Cihat Baran, hangi yaşta hangi estetiğin yapılması gerektiği konusunda reçetesini yazdı: Meme estetiği için 20, botoks için 30 ve yüz germe için 50 en ideal yaştır!.. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Plastik Estetik ve Rekonstruktif Uzmanı Doç. Dr. Cihat Baran; hangi ... Devamını Oku »

Yara Skar Jilet Faça izi giderme

Jilet izi giderme Yara izi “Scar” (skar şeklinde okunur) nedir? Skar normal yara iyileşme olayının bir sonucu olarak oluşur. Bir yaralanma ile oluşan kesi veya bir ameliyat yarası ne kadar dikkatli ve usulüne uygun şekilde onarılsa bile kalıcı bir iz daima oluşur. Ancak bu izin kabul edilebilir, gizlenebilir ve belli belirsiz olması önemlidir. Plastik cerrahi sanatı ancak bunu sağlayabilir. İzsiz ameliyat yoktur. Estetik ... Devamını Oku »

Göğüs Küçültme Operasyonları

Son senelerde geliştirilen ameliyat teknikleri ile göğüs başı çevresi ve göğüs başından aşağı meme altı çizgisine doğru dikey olarak uzanan minimum izi ile istenen büyüklük ve dolgunlukta, son derece dik ve diri göğüs görüntüsü kazandırmak mümkündür. Bu tür uygulamalarda çıkarılan meme dokusunun miktarına bağlı olmak koşulu ile ameliyat sonrası dönemde doğum yapıldığında anne sütünde bir miktar azalma ... Devamını Oku »

Penis Büyütme Penis Büyütücü Ameliyatlar

Penis Büyütme Estetik plastik cerrah Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, sekiz yıldır erkeklerin yüzünü güldürüyor. Penis büyütme operasyonlarıyla tanınan Kışlaoğlu, iki santim büyütmek için 1000 dolar alıyor Erkeklerin en büyük kabusu son buluyor. Artık hiçbir erkek “penisim küçük” depresyonuna girmeyecek. Çünkü penis büyütme ameliyatları gittikçe yaygınlaşıyor. Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, dört yıldır kendi adını taşıyan kliniğinde penis büyütme ameliyatları yapıyor. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde uzun yıllar Cerrahi Bölüm ... Devamını Oku »

Estetik Cerrahi Ücretleri – Ameliyat Fiyatları

Baştan aşağı tüm estetik plastik cerrahi ameliyatları fiyatı ortalama 20 bin dolar civarındadır.. Hangi estetik operasyonu hangi fiyata yapılıyor işte listesi.. Alın germe: 3000-5000 TL Burun estetiği: 2500-8500 TL Endoskopik yüz germe: 3500-15000 TL Dudak büyütme: 500-1500 TL Çene estetiği: 1500-3500 TL Saç ekme: 1500-3500 TL Göz estetiği: 1500-5500 TL Kepçekulak düzeltme: 1500-3500 TL Yağ ... Devamını Oku »

Kızlık Zarı Diktirmek

Diyarbakır’da on yıldır görev yapan ve Dicle Üniversitesi Estetik Plastik Cerrahi Bölümü’nü kuran Doç. Dr. İbrahim Aşkar, kızlık zarı diktirmeyle ilgili olarak yaşadıklarını anlattı: CETAD’ın yaptığı araştırma; Türkiye’de her on kişiden birinin kızlık zarının dikilmesini önerdiğini gösteriyor. Doğu’da kızlık zarı dikilmesi yaygın mı? Evet, Doğu’da yaygın. Biz de dikiyoruz, kadın doğum uzmanları da dikiyor. İstatistiksel olarak değerlendirmek gerekiyor ama elimizde kesin ... Devamını Oku »

Dudak Estetiği

Günümüz itibari ile kadınlar bedenlerine daha çok kıymet verdiler. Bu geçmişten günümüze kadar gelen kadınların yapısına bağlıdır. Çünkü kadınlar erkeklere göre daha çok sevilmek ve beğenilmek ister. Buna bağlı olarak etetik gibi yollara başvurur. Öncelikle her bayan doğuştan güzel olamaz. Zorlada güzellik olmaz. Siz doğduğunuzdaki yapıyı istediğiniz kadar şekilden şekile sokun güzelleşemezsiniz. Bu gibi sorunlar için estetik uzmanları derdinize çare olur. Kadınlarda en çok göze batan organ dudaklardır. Çünkü ... Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam