Perşembe , 21 Kasım 2019
Kategori Arşivi:

Ne İyi Gelir?

Kulak Ağrısına Ne İyi Gelir?

Bu konu altına siz Sağlıkcınız.Net Ziyaretçilerine Kulak Ağrısına Ne İyi Gelir? sorusunun cevabını vereceğiz. Kulak Ağrısı konusunu da başka bir yazımızda işleyeceğiz. Bu konu altında sadece Kulak Ağrısı Nasıl Geçer ve Kulak Ağrısına Ne İyi Gelir? sorusunun cevaplarını vereceğiz.. Öncelikle Kulak Ağrısının birçok sebebi olabilir, onun için bir hekime başvurmalısınız, ciddi ... Devamını Oku »

Basura Ne İyi Gelir?

Basur Hastalığı hep sıkıntılı bir hastalık olmuştur. Gerek tedavisi, gerek insanlara verdiği rahatsızlıktan dolayı hep istenmeyen bir hastalık konumundadır. Sizlere bu konuda kesin çözüm olmasa da Basura Ne İyi Gelir? sorusunun cevabını vereceğiz, Basurun Bitkisel Tedavisi konusunda bilgi sahibi olacaksınız… Devamını Oku »

Tansiyonu Ne Çıkarır – Tansiyona İyi Gelen Şeyler

Tansiyon hastaları beslenmelerine çok dikkat etmelidir. Yüksek tansiyonun nedeni genellikle düzensiz beslenme ve egzersiz eksikliğinden olur. Tansiyon hastaları mümkün olduğunca tansiyonunu düşürmelidir, artan tansiyon kalbe ve damarlara daha fazla yük yapar. Yüksek tansiyonlu hastalar kalp krizi gibi ciddi hastalıklara yol açar. Yüksek tansiyonlu hastaların yapacakları; tansiyonu yükselten besinlerden uzak durmalı ve düzenli egzersiz yapmalıdır. Devamını Oku »

Şişkinlik – İshal ve Şişkinlik Giderici Çaylar

Şişkinlik kadınların en çok dert ettiği kilo problemlerinden biridir. Karın şişliği mide ve bağırsaklarda gaz birikmesiyle oluşur. Şişkinlikten kurtulmak için öncellikle beslenme alışkanlığınızı değiştirmeniz gerekir. Şişkinlik belirtileri; yemeğin yarısında doyma hissi, karında şişkinlik, karında ağrı, karında yanma, bulantı, halsizlik ve sinirlilik kişinin günlük verimini düşürür. Şişkinlik 2 haftadan fazla sürerse doktora gidilmelidir. Doktor tavsiyesiz ilaç kullanılmamalıdır.  Devamını Oku »

Halsizliğe Ne İyi Gelir?

Bu konu altında sizlere Halsizliğe iyi gelen bitkileri tanıtacağız. Bu tanıtacağımız bitkiler halsizliğe iyi gelmenin yanında daha birçok şeye de iyi geliyor.. Özellikle Halsizlik konusunda sorunları olanlar için ise birebir.. İşte İyi Gelen Bu Bitkiler Devamını Oku »

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam