Çarşamba , 20 Mart 2019
Sponsorlu Baglantilar

SUNA DUMANKAYADAN GÖZALTI MORLUKLARI VE SİVİLCE İZLERİ İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER

Suna Dumankayanın etkili formüllerinden ikisini bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Göz altında oluşan koyu renkli siyah halkalar için ve ciltteki sivilceler ile bu sivilcelerin mirası lekeler için doğal önerilerimiz aşağıda.

GÖZALTINDAKİ KOYU RENKLİ HALKALAR İÇİN : 1 date lamanın suyunu sıkın. İçerisine, 1 çay kaşığı, zeytinyağı ilave ederek karıştırın. elde eeiğiniz bu karışımı göz altlarınıza sürün. CİLTTEKİ SİVİLCELER VE SİVİLCE LEKELERİ İÇİN :
GEREKLİ MALZEMELER :

* 1 çay kaşığı pudra,
* 1 çay kaşığı oksijenli su,
* 1 adet herhangibir antibiyotik tozu,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemeleri karıştırın. Cildinize sürün. Ciltteki sivilce lekelerine ve sivilcelere çok fayda sağlar.


2 yorum

  1. Gerçektende çok çirkin oluyor göz morlukları. Özellikle insan yaşlandıkça beliriyorlar. Bunun için erkenden önlem almak lazım yok zombi gibi çıkmayı kim ister ki dışarı.

  2. Öncelikle kolay gelsin herkese. Lütfen bu yorumu baştan sona kadar okumanızı istiyorum.
    Ben 18 yaşındayım (erkek) yaklaşık bir kaç yıldır sivilce sorunum vardı herşeyi denememe rağmen olmayınca artık teknolojik yöntemlere başvurmaya kararlaştırdık. Adanada (roller) adı verilen küçük iğneleme tekniği ile gözeneklerimi açtıkla. (3 seans.) Sivilcelerim kalmadı gibi, zaten fazlada sivilcem yoktu, seansları uygulamamın nedenide izlerimdi . cildim 1-2 ay rahatladı ve üste güneş kremi kullanmamı söylediler. Açıkcası verdiğim 800 liranın karşılığını alamadım. Lütfen sivilce çukurlarına bir çözümü olan varsa söyleye bilir mi ? Ayrıca cildim çok yağlı, ve yağ bezleri denen ara sıra beyaz sivilceler çıkıyor lakin ben bundan şikayetçi değilim. Tek derdim çukurlarımın az da olsa bi ilerleme kat etmesi. Canını sıkma, psikolojik olabilir diyen çok ama bu sivilce değil sadece çukur ve iz. Yani ruh haliyle bir alakası yok. Yan etkisi olmayacak doğal veya doğal olmayan çözümler bekliyorum lütfen teşekkürler.

    Ayrıca özel olarak ilgilencek varsa fotoğrafını bile çekebilirim. Çözümde para sıkıntı değildir. Lütfen yardımcı olun gerçekten çok kafama takıyorum. Milletin ne derdi var demeyin tek derdim pürüzsüz bir cilde sahip olamamak 🙁

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam