Perşembe , 14 Kasım 2019
Sponsorlu Baglantilar

Tuzla Devlet Hastanesi


Tuzla Devlet Hastanesi İstanbul’un en büyük hastanelerinden biridir. İstanbul Tuzla Devlet Hastanesi, Tuzla Belediyesi tarafından 1997 yılında yaptırılmıştır. 2002 yılında Sosyal Sigortalar Kurumuna devredilmiş ve SSK Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2004 yılında Devlet Demiryolları Yakacık Hastanesi Çocuk Kliniği taşınmış ve SSK Kartal Hastanesi Tuzla Semt Polikliniği olarak hizmet vermiştir. 1902.2005 tarih ve 5283 sayılı yasa ile SSK Hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devri ile Pendik Devlet Hastanesine bağlanmıştır. 26/042005 tarihinde 3072 sayılı bakanlık oluruyla Tuzla Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.  Yazının devamında Tuzla Devlet Hastanesi Ayrıntıları ve Tuzla Devlet Hastanesi Randevu Alma konularına ulaşabilirsiniz..

Tuzla Devtler Hastanesi Ayrıntıları

22 Doktor, 22 Hemşire ve toplam 60 personelle günlük 1200 hastaya poliklinik hizmeti,ortalama 250 hastaya da Tuzla Devlet Hastanesi‘nde acil poliklinik hizmeti verilmektedir.

Tuzla Devlet Hastanesi
,  50 yatak kapasitelidir. Poliklinik bölümlerimiz : Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Göz, Ortopedi, Cildiye, Üroloji, Nöroloji, Diş birimlerinden oluşmaktadır.

Tuzla Devlet Hastanesi Randevu Alma

Hastaneden randevu alabilmek için tuzladevlethastanesi.gov.tr/page.php?ID=15 adresine girdikten sonra Bölüm, Doktor ve TC Kimlik bilgilerini girerek, siz de randevu alabilirsiniz.. Tuzla Devlet Hastanesi Randevu Alma sisteminde Hekim Seçme Hakkı da bulunmaktadır..

Hastane hakkında soru ve sorunlarınız için Yorum Formunu Kullanabilirsiniz…

Bir yorum

  1. bebek icin randevu almak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Reklam Gizlilik Politikası
GenelSaglik.Gen.TR - Genel Sağlık Bilgileri, Sağlıklı Yaşam